Vissmate Doğal Arap Sabunu Sprey

Vissmate Doğal Arap Sabunu Sprey

Doğa dostu köpüklü temizlik artık evinizde!

Vissmate’in üstün temizlik gücü şimdi en doğal haliyle evinize geliyor. Temizleme gücünü bitkisel özlerden alan Vissmate Doğal Arap Sabunu Sprey, doğal sabun bazlı özel formülü ile köpüklü temizliğin en doğal halini sizlere sunuyor. Doğallığının yanı sıra yüksek temizlik performansı sayesinde de inatçı ve zorlu lekeleri kolayca temizleyen Vissmate Doğal Arap Sabunu Sprey, evinizde tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir üründür.

Her tip temizlik işinde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Doğal Arap Sabunu Sprey, kullanıldığı yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlar. Sprey kullanımı sayesinde, kolay ve pratik kullanım sunar. Nostaljik temizliğin vazgeçilmezi yoğun beyaz sabun kokusu ile size de evinizde gün boyu ferahlığın keyfini sürmek kalır.

 

YÜZEY TEMİZLİĞİNDE DOĞAL HAREKET!

  • Aradığınız doğal ve pratik temizlik için Vissmate Arap Sabunu Sprey doğal yapısı ve üstün temizleme performansıyla sizin ve ailenizin favorisi oluyor. Ahşap, fayans, doğal taş gibi her türlü zeminde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Arap Sabunu Sprey yüzeyleri derinlemesine temizler, ışıl ışıl parlatır. Ayrıca, kapı ve duvarlarda göz kamaştıran sonuçlar veren Vissmate Arap Sabunu Sprey eşsiz beyaz sabun kokusuyla mis gibi temizliği evinize getirir.

HALI & KOLTUK TEMİZLİĞİ ARTIK ÇOK KOLAY!

  • Halı ve koltukların temizliği hep düşündürür. Vissmate Arap Sabunu Sprey ile derinlemesine temizlik şimdi çok kolay ve pratik! Vissmate Arap Sabunu Sprey, koltuklarınızın kumaş yüzeylerine ve renklerine zarar vermez, halılarınızda eşsiz temizlik sağlar. 

MUTFAKLAR HEM MİS GİBİ HEM DE TERTEMİZ!

  • Mutfak, evin merkezidir. Mutfağınızda ocak, evye, fırın, aspiratör, tezgah, fayanslar ve seramikler, dolap içleri ve kapakları ve buzdolabı temizliğinde Vissmate Arap Sabunu Sprey doğallıktan ve pratiklikten vazgeçemeyen kadınların artık en büyük yardımcısı... 

BANYO TEMİZLİĞİNDE DOĞALLIK & GÜÇ SİZDE!

  • Banyonuzda klozet, küvet, duşakabin, musluk ve lavabolarda bildiğiniz Vissmate temizlik gücü ve doğallık bir araya geliyor! Banyosunu doğal ve pratik yollarla temizlemeye özen gösteren kadınların rüyasını gerçeğe dönüştüren Vissmate Arap Sabunu Sprey'i yüzeylere uygulayın ve mükemmel sonuçlar elde edin.

PENCERE TEMİZLİĞİNDE LEKELERE KARŞI ETKİLİ ÇÖZÜM!

  • Pencere çerçevelerinizde ve camlarda lekesiz ışıl ışıl sonuçlar elde etmek için Vissmate Arap Sabunu Sprey'i kullanmanızı öneriyoruz.

ÇAMAŞIRLARINIZ HİÇ BU KADAR TEMİZ OLMAMIŞTI!

  • Çamaşırlarınızda inatçı lekelerde doğrudan kullanabileceğiniz Vissmate Arap Sabunu Sprey pratik temizlik sağlar. 
Yukarı Çık