MUTFAK HİJYENİ

MUTFAK HİJYENİ

OCAK VE FIRININIZ NE KADAR HİJYENİK?

Ocak ve fırınınız gıda ve yağ ile çok sık temas eder. Sıklıkla kirlenen ocak ve fırınlarınızın uzun süreli hijyenik temizliği için Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu düzenli kullanmayı unutmayın.

 

MUTFAK TEZGAHIM TERTEMİZ DEMEYİN...
Mutfak tezgahı su ve gıdalarla en çok temas eden yerdir. Bu nedenle yüzeyi, kanal araları ve köşeleri bakteri oluşumuna açıktır. Mutfak tezgahınızı Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile gün içinde düzenli temizleyin, uzun süreli hijyenik temizlik sağlayın.
KESME TAHTANIZ TEMİZ GÖZÜKÜYOR OLABİLİR...
Gıdalarla yakından temas eden kesme tahtanızın hijyeninden ne kadar emin misiniz? Bıçakla sürekli çizilen kesme tahtanıza daha yakından bakarsanız bakteriüremesi için ne kadar elverişli olduğunu göreceksiniz. Sizin ve ailenizin sağlığı için plastik ve ahşap kesme tahtalarınızın hijyenik temizliğinden emin olun.
MUTFAK LAVABONUZA DAHA YAKINDAN BAKIN!
Mikropların en fazla ve hızlı ürediği yerlerden biri mutfak lavabosu ve deliğidir. Bu bölgelere Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu düzenli uygulandığında uzun süreli maksimum hijyen sağlar.
MUTFAĞINIZIN EN ŞÜPHELİ İKİLİSİ: BEZLER VE SÜNGERLER
Bulaşık bezleri ve süngerler, kullanım sonrası ıslak ve nemli kalan her yüzey gibi bakteri oluşumuna çok elverişlidir. Mutfağınızda hijyen sağlamak için, bulaşık bezlerini ve süngerlerinizi her gün Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile sık sık temizlemeyi unutmayın.
ÇÖP KOVANIZ BAKTERİ YUVASI OLABİLİR Mİ?
Bakterilerin en sevdiği yerlerden biri çöp kovalarıdır. Mutfağınızda bulunan çöp kovanızı sık sık Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile temizleyerek uzun süreli hijyenik temizlik sağlayın.
BİR GÖZÜNÜZ BULAŞIKLIKTA OLSUN...
Elde yıkadığınız bulaşıklarınızı plastik bulaşıklık zamanla su küfü oluşturarak tehlikeli bir hal alabilir. Plastik bulaşıklık kullanmamalı ya da düzenli olarak Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile temizleyerek hijyen sağlarsınız.
MUTFAKTAKİ PLASTİK KAPLARA DİKKAT!
Mutfakta sıkça kullandığınız plastik kaplar gıdalarla sürekli temas ettiği için yüzeylerinde çizikler bakteri oluşumuna sebep olabilir. Plastik kaplarınızı düzenli olarak Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile temizleyerek uzun süreli koruma elde edersiniz.

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık