BANYO HİJYENİ

BANYO HİJYENİ

KLOZET İHMALE GELMEZ!
Klozet temizliğinde en önemli konu; Hijyen. Klozetin içinde oluşan kireç lekeleri ve kir tabakalarında gizlenen mikroplar hızla çoğalır. Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu, klozetinizde kötü kokulara son verir, ekstra hijyen ve maksimum koruma sağlar. Klozetlerinizi Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile gün içinde düzenli temizleyin, banyonuzda uzun süreli hijyenik temizlik sağlayın.
KÜVETİNİZ EKSTRA ÖZEN İSTER...
Küvetinizde biriken kalıntılar tahmininizden çok daha fazla mikrop barındırır. Sabun birikintilerini ve küfü yok etmek için küvetinizin köşelerine ve duvar fayanslarına Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu uygulayıp 10 dakika bekletin. Gerekirse fırça veya sünger yardımıyla yayarak köpürtün ve bol suyla durulayın. Ekstra hijyenik temizliğin rahatlığını yaşayın.
TUVALETLERE TEMİZLİK YETMEZ!
Banyonuzda temizlik sonrası Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile elde ettiğiniz hijyeni devam ettirmek istiyorsanız sifonu çekmeden önce klozet kapağını kapatmalısınız. Mikroplar sifon çekildiğinde klozetinizden 1,5 metreye kadar yükselip banyonuza yayılabilir. Klozetinizin kapağını sürekli kapalı tutmanızı tavsiye ediyoruz.
LAVABO VE DUŞ GİDERİNİZ MİKROP ÜRETİR!
Banyo içinde bakterilerin birikip en hızlı ürediği yerlerden biri lavabo deliği ve duş gideridir. Lavabo ve duş giderine Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu uygulayarak birkaç dakika bekletip bol suyla durulayın, uzun süreli ultra hijyen sağlayın.
KLOZET FIRÇASI MİKROP YUVASI OLABİLİR Mİ?
Mikroplarla en çok temas halinde olan klozet fırçanızı Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu eklenmiş bir kova su içinde 10 dakika bekletip iyice durulayın. Bu işlemi banyonuzun hijyenik ortamını korumak için her gün uygulamanızı öneriyoruz.
TEK DERDİNİZ DERZLERİNİZ OLSUN!
Banyonuzdaki derzler zamanla karararak küflenir ve mantarların ürediği yerler haline gelir. Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyunu derzlerin üzerine uygulayarak 5 dakika bekletip bol suyla yıkayın. Derzleriniz bembeyaz ve tertemiz bir görüntüye kavuşacak ve ekstra hijyen elde edeceksiniz.
DUŞAKABİN VE DUŞ PERDENİZİ SIK SIK TEMİZLEYİN.
Küf ve mantarların banyoda en sevdiği yerler duşakabin ve duş perdeleridir. Bu yüzden sık sık duşakabininizi ve duş perdenizi temizlemelisiniz. Duş perdenizdeki lekeleri çıkarmak için perdenizi 1 kapak Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu eklenmiş bir kova suda yarım saat beklettikten sonra bol suyla yıkayın, maksimum hijyen sağlayın.
BANYO LİFİ DEYİP GEÇMEYİN...
Kirli görünmese de banyo lifleri ıslak kaldığı ve vücut kalıntılarını içerdiği için bakteri barındırır. Banyo liflerinizi kullandıktan sonra sıcak suyla iyice temizlemeli ve mutlaka kurutmalısınız.

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık