Vissmate Mutfak Sprey

Vissmate Mutfak Sprey

Kısacık süren temizlikten kalan tüm zaman artık sizin!

Vissmate Mutfak Sprey, yağ sökücü güçlü formülü sayesinde inatçı mutfak kirlerini saniyeler içerisinde mükemmel temizler. Kurumuş yağ lekelerini ve yanmış yemek artıklarını kolayca söker atar, hızlı ve pratik temizlik sağlar. Mutfağınızdaki tüm silinebilir yüzeylerden kolayca durulanır, iz bırakmadan ışıl ışıl parlatır. Mis gibi limon kokusuyla mutfağınıza ferahlık verir.

Vissmate Hızlı&Pratik Sprey Ailesinin üstün köpük teknolojisi sayesinde günlük temizlik daha kolay ve çabuk hale geliyor! Vissmate Sprey’i ister köpük ister sprey modunda kirin üstüne püskürtün. Hızlı ve güçlü formülü ile inatçı kiri anında söker atar. Size de çözülen kiri kolayca silmek kalır.

KULLANIM ALANLARI

  • Ocak, davlumbaz, aspiratör, fırın, lavabo, fayanslar, tezgah, tencere, tava, ızgara.

Vissmate Sprey, zorlu ve inatçı kirlerde köpüklü kullanım seçeneği ile Hızlı & Pratik temizlik sağlar. Vissmate Sprey’in püskürtme mekanizmasının ucundaki kapağı kapalı şekilde doğrudan kirin üzerine püskürtün. Daha iyi ve parlak sonuç almak için yüzeyi silmeden önce 30 saniye kadar bekleyin. Nemli bir bezle sildikten sonra yüzeyi kurulayın.

Yukarı Çık