Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz


Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz

Çamaşırlarınızda hijyenik beyazlık zamanı!

Üstün leke çıkartma ve beyazlatma performansına sahip Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz ile beyaz çamaşırlarda hijyenik beyazlık dönemi başlıyor.

Çamaşır makinesine zarar vermeyen Vissmate Bembeyaz, göz alıcı parlaklık veren eşsiz formülü sayesinde beyaz çamaşırlarınızın temizliğinde ekstra parlak beyazlık sağlar.

Çamaşır temizliğini daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getiren Vissmate Bembeyaz, ekstra yoğun kıvamı sayesinde beyaz çamaşırlardaki en zorlu lekeleri bile kolayca temizler ve hijyenik temizlik sağlar.

 

ÇAMAŞIRLARDA KULLANIM

  • Beyaz çamaşırları elde ve otomatik makinede yıkamada.

Otomatik makinede: Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştirin ve ön yıkamalı bir program seçin. Ana yıkama gözüne deterjanınızı koyup makineyi çalıştırın. Makine su alırken 1,5 çay bardağı (125 ml) Vissmate Bembeyaz’ı ön yıkama gözüne dökün.

Elde yıkama: Çamaşırlarınızı beyazlatmak ve leke çıkarmak için 5 lt suya 15 ml Vissmate Bembeyaz ekleyin ve iyice karıştırın. 45 dakika bekledikten sonra çamaşırlarınızı durulayın ve deterjan ile normal yıkamanıza devam edin. Daha yoğun kirler için 30 ml Vissmate Bembeyaz ekleyin. Gece boyunca bekletecekseniz kullanım miktarını yarıya indirin.

Yukarı Çık