TEMİZLİK ÖNERİLERİ

Bulaşık makinanız kötü mü kokuyor?

Menüde kahvaltıda omlet, akşam yemeğinde kızartma balık mı var? Hepsini yemek güzel de bulaşık makinesinde bıraktıkları o koku yok mu? Dert etmeyin, artık misler gibi kokan Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu var! Bulaşık makinanıza 1-2 damla Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Çiçek Bahçesi dökün, hem hijyene hem de bahar çiçekleri gibi ferah kokan bir makinaya kavuşun.

Beyazlık ve hijyenik temizlik bir arada!
Beyaz çamaşırlarımızdaki lekeler hepimizin derdi. Her gün karşılaşabileceğiniz bu lekelerdeki bakteriler kirli çamaşır sepetinde tüm ailenizin çamaşırına yayılabilir. Vissmate BembeyazvUltra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu inatçı lekeleri hızla çıkarmakla kalmayıp bembeyaz çamaşırlarınızda hijyenik temizlik sağlar.
Yerler çiçek açsın...
Yer fayanslarınızın en büyük düşmanlarından biri de sudur. Fayanslarınızdaki küçük lekelerin iyice temizlenmesini ve eviniz parfüm kokusuyla dolmasını istiyorsanız, suyun içine Vissmate Hijyenik Yüzey Temizleyici katarak yerleri silin. Yerlerin anında pırıl pırıl olduğunu ve evinizin uzun süre mis gibi koktuğunu göreceksiniz.
Mangal ızgarasını temizlemek hiç de zor değil!
Mangal ızgarasını temizlemeyi gözünüzde büyütmeyin. Izgara üzerine yapışmış artıklar için ızgara ılıkken nemli bir gazete kağıdına sararsanız, artıkların yumuşayıp kendiliğinden döküldüğünü göreceksiniz.
Parıltısıyla kıskandıran banyo fayansları mı?
Banyo fayanslarınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız, onları sık sık Vissmate Banyo Jel ile temizlemeniz gerekir. Banyonuzdaki fayans ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi daha da kolaylaştırır.
Şu su lekeleri de olmasa…
Suyun içerisindeki kireç, yüzeylerde damlacıkların ve izlerin oluşmasına neden olur. Vissmate Silikonlu Temizleyici uygulandığı cam yüzeylerde, duşakabinde, musluklarda özel film tabaka oluşturarak suyun yüzeyden akıp gitmesini sağlar, böylece sudaki kireç ve diğer kirler yüzeye tutunmaz.
Işıl ışıl parlayan mobilyalarınızdan gözlerinizi alamayacaksınız!
Vissmate Silikonlu Temizleyici, antistatik özelliği sayesinde her türlü ahşap mobilyanızı mükemmel temizler, tozu ve kiri anında iter. Göz alıcı parlaklığa kavuşacak mobilyalarınızı koruyucu tabaka ile kaplar, yıpranmalarını engeller. Bunların yanında, kullanıldığı yüzeyde göz alıcı parlaklık sağlar, cila ömrünü uzatır.
Halı ve koltuk temizliği artık çok kolay!
Halı ve koltuk yüzlerinin temizliği hep düşündürür. Vissmate Sıvı Arap Sabunu ile derinlemesine temizlik ise bir o kadar zahmetsiz! Halılardaki derin kirler Vissmate Sıvı Arap Sabunu katılmış su ile yıkanıp durulanırsa daha çabuk temizlenir. Ayrıca, koltuk yüzeylerinin yapısına zarar vermeden ve renklerini soldurmadan hızlıca temizler. Koltuklarınızın tertemiz, yumuşacık ve pırıl pırıl olacağını göreceksiniz.
Mutfakta bahar temizliği başlasın!
Mutfak temizliği ev hanımlarının neredeyse hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. “Tencere ve tavalar lekelenmiş, baharda hepsini parlatmam lazım” diyorsanız, küçük miktarda süngerinize dökeceğiniz çamaşır suyu katkılı Vissmate Mutfak Jel mutfak eşyalarınız için yeterli olacaktır.
Mutfağınızın kalbi: Evyeniz…
Mutfak lavabonuz düzenli olarak temizlenmediğinde hem mikrop yuvasına dönüşür, hem de görünüşü değişir; kararma, sararma veya tıkanmalar olabilir. Bunları önlemek için, hijyen sağlayan çamaşır suyu katkılı Vissmate Mutfak Jel’ini sık sık uygulamalısınız. Evyenizdeki zorlu kirleri zahmetsizce çıkarır ve kolayca durulanır.
Duvar temizliği önemlidir...
Her yıl kirlenen duvarlarınızı boyatmak  hem zahmetli hem de maliyetlidir. Kirlenen duvarlarınızı Vissmate Sıvı Arap Sabunu ile temizlerseniz hem lekelerden kolaylıkla kurtulursunuz, hem de boya maliyetinizi düşürebilirsiniz.
Çelik ve metal yüzeylerinizle gurur duyun!
Evinizdeki armatür, batarya, kapı kolları, dolap kulpları gibi metal ve demir yüzeyler kullanıldıkça parlaklığını kaybeder. Vissmate Sıvı Arap Sabunu metal ve demir yüzeyleri mükemmel temizler, eşsiz parlaklık sağlar.
Mükemmel parke temizliği mi arıyorsunuz?
Parkelerimizi silerken hem derinlemesine temizlenmesini hem de parlamasını isteriz. Sabun bazlı Vissmate  Ahşap Temizleyici’yi sulandırarak parkelerde kullandığınızda elde ettiğiniz eşsiz parlaklığa inanamayacaksınız.
Banyonuzu çiçek bahçesine çevirin!
Banyo kapınızın ardındaki hoş koku nereden mi geliyor? Vissmate Banyo Jel sağladığı kusursuz parlaklığın yanında banyonuza taze ve ferah bir koku da yayar. Banyonuz hem mis gibi koksun, hem de ışıl ışıl olsun!
Banyonuzda pas lekesi nasıl kolayca temizlenir?
Pas lekesi banyonuzun en büyük düşmanıdır. Vissmate Banyo Jel’ nemli bir süngere dökün, muslukları, duş başlığını, lavabo giderlerini, banyo fayanslarını silin ve pas lekelerinden kolayca kurtulun. Yüzeyleri zedeleyici malzemeler kullanmamaya dikkat edin.
Mükemmel ocak temizliği nasıl yapılır?
Inox ocakta kurumuş salça lekesi nasıl mı çıkar? Yemek hazırlarken hepimiz ufak kazalar yapabiliriz. Ocağın üzerine dökülen yemekleri artık dert etmenize gerek kalmadı! Ocağınızı çizmeden en zor yemek lekelerinden Vissmate Mutfak Sprey ile kolayca kurtulabilirsiniz. Lekenin üzerine direkt Vissmate Mutfak Sprey'i püsküstün ve bir süre bekletin. Nemli bir bez yardımıyla silin ve durulayın.
Banyo halınız için küçük bir tüyo...
Banyo halılarınızın ezilmiş yerlerini düzeltmek için, ılık ütüyü ıslak bir bezle ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. Bunu yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın. Ezilmiş olan kısımların dikleştiğini göreceksiniz.
Tezgahın her zaman tertemiz…
Mutfağınız sadece temizlemek için değil, keyifle bir araya toplanmak içindir de. Mutfak tezgahınızın her zaman tertemiz olması için Vissmate Mutfak Sprey yanınızda! Vissmate Mutfak Sprey, üstün köpük teknolojisi sayesinde tezgahınıza dökülen en zorlu yağ ve kirleri kolaylıkla çıkartır, ışıltılı temizlik sağlar.
Kurumuş yağ lekesi mi?
Mutfak fayanslarına sıçramış kurumuş yağ lekesini dert etme! Kirli yüzeye yağ sökücü formüllü Vissmate Mutfak Sprey’i köpük moduna getirerek sıkın ve nemli bir bezle silin. İşte inatçı kirlerden
saniyeler içerisinde kurtulmak Vissmate Sprey ile bu kadar kolay!
Misafirler gelmek mi üzere?
Misafirlerinizin eninde sonunda banyonuzu ziyaret edeceklerini biliyorsunuz. Bu yüzden banyonuza hızlıca çekidüzen verin. Bir dakikadan kısa süre içinde lavabonuzun içini ve etrafını kireç çözücü Vissmate Banyo Sprey ile silin, banyonuza ışıltı katın!
Yukarı Çık