ÇAMAŞIR HİJYENİ

ÇAMAŞIR HİJYENİ

HİJYENİK ÇAMAŞIRLAR İÇİN NELER YAPILMALI?
Çamaşırlarınızdaki lekeler kirli çamaşır sepetinizde beklerken çok hızlı mikrop üretir ve diğer çamaşırlarınıza yayılmasına sebep olur. Vissmate Bembeyaz Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu, lekeleri temizlerken çamaşırlarınızda mükemmel beyazlık ve ekstra hijyen sağlar.
EV HAVLULARI BAKTERİ ÜRETİR!
Nemli alanlar bakteri oluşumu için en uygun yerlerdendir. Her kullanım sonrası nemlenen havlularınızı sık sık değiştirmenizi ve özellikle evde hasta olduğu zaman kendi havlusunu kullanmasına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.
LEKESİZ ÇAMAŞIRLAR HİJYENİK MİDİR?
Çamaşırların hijyenik olması için sadece kirlerden ve lekelerden arındırılması yeterli değildir. Yıkanan çamaşırlarınızı koyduğunuz çamaşır sepetinizi ve astığınız kurutmalığınızı düzenli olarak Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu ile temizlemelisiniz.
BEYAZ ÇAMAŞIRLARIN KABUSU: KAN LEKESİ!
Beyaz çamaşırlardaki kan lekesini çıkarmak leke kuruduktan sonra daha da zorlaşır. Kan lekesini hızlı ve etkili şekilde çıkarmak için, önce soğuk suyla iyice durulamalısınız ve daha sonra lekenin üzerine Vissmate Bembeyaz Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu döküp elde derinlemesine yıkayabilirsiniz. Ayrıca, çamaşır makinanızda da ön işlem talimatlarını göre Vissmate Bembeyaz Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu'nu kullanabilirsiniz.
MAKİNENİN KULLANIM DETAYLARI ÖNEMLİ...
Sadece çamaşır makinesi ile çamaşırları yıkamak hijyen için yeterli değildir. Çamaşırda hijyene etki eden temel unsurlardan biri de yıkama sıcaklığıdır. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarınızda hijyen sağlamak için makinanızı düşük sıcaklıkta kullanmamanızı öneriyoruz.

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık