Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu

Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu

Doğa dostu temizlik artık evinizde!

Vissmate’in üstün temizlik gücü şimdi en doğal haliyle evinize geliyor. Temizleme gücünü bitkisel özlerden alan Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, doğal sabun bazlı özel formülü ile temizliğin en doğal halini sizlere sunuyor. Doğallığının yanı sıra yüksek temizlik performansı sayesinde de inatçı ve zorlu lekeleri kolayca temizleyen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, evinizde tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir üründür.

Her tip temizlik işinde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu kullanıldığı yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlar. Modern şişesi ve sıvı formu sayesinde, kolay ve pratik kullanım sunar. Nostaljik temizliğin vazgeçilmezi yoğun beyaz sabun kokusu ile size de evinizde gün boyu ferahlığın keyfini sürmek kalır.

YÜZEY & YER TEMİZLİĞİNDE DOĞAL HAREKET!

  • Aradığınız doğal ve etkili temizlik için Vissmate Sıvı Arap Sabunu, doğal yapısı ve üstün temizleme performansıyla sizin ve ailenizin favorisi oluyor. Ahşap, fayans, doğal taş gibi her türlü zeminde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Sıvı Arap Sabunu suda hızla çözünür ve kolayca köpürür. Özellikle ahşap yüzeyleri derinlemesine temizler, ışıl ışıl parlatır. Ayrıca, kapı ve duvarlarda göz kamaştıran sonuçlar veren Vissmate Sıvı Arap Sabunu eşsiz beyaz sabun kokusuyla da mis gibi bir temizlik deneyimi sunar.

HALI & KOLTUK TEMİZLİĞİ ARTIK ÇOK KOLAY!

  • Halı ve koltukların temizliği hep düşündürür. Vissmate Sıvı Arap Sabunu ile derinlemesine temizlik artık çok kolay ve zahmetsiz! Halılardaki derin kirler Vissmate Sıvı Arap Sabunu ilave edilmiş suyla yıkanıp iyice durulanırsa kolayca temizlenir. Vissmate Sıvı Arap Sabunu, koltuklarınızın kumaş yüzeylerine zarar vermez, eşsiz temizlik sağlar. Vissmate Sıvı Arap Sabunu ile koltuklarınız ve halılarınız artık tertemiz ve pırıl pırıl...

MUTFAKLAR HEM MİS GİBİ HEM DE TERTEMİZ!

  • Mutfak, evin merkezidir. Mutfağınızda ocak, evye, fırın, aspiratör, tezgah, fayanslar ve seramikler, dolap içleri ve kapakları ve buzdolabı temizliğinde, Vissmate Sıvı Arap Sabunu doğallıktan vazgeçemeyen kadınların artık en büyük yardımcısı... Soğuk suda bile çok hızlı çözülebilen ve köpüren Vissmate Sıvı Arap Sabunu mutfağınızın temizliğinde etkili çözümler sağlar. 

BANYO TEMİZLİĞİNDE DOĞALLIK & GÜÇ SİZDE!

  • Banyonuzda klozet, küvet, duşakabin, musluk ve lavabolarda bildiğiniz Vissmate temizlik gücü ve doğallık bir araya geliyor! Banyosunu doğal yollarla temizlemeye özen gösteren kadınların rüyasını gerçeğe dönüştüren Vissmate Sıvı Arap Sabunu'nu yüzeylere doğrudan veya sulandırarak kullanabilirsiniz. Zorlu kirlerde ise nemli bir sünger yardımıyla doğrudan kire Vissmate Sıvı Arap Sabunu'nu uygulayın ve mükemmel sonuçlar elde edin.

PENCERE TEMİZLİĞİNDE LEKELERE KARŞI ETKİLİ ÇÖZÜM!

  • Pencere çerçevelerinizi silerken bir miktar Vissmate Sıvı Arap Sabununu süngere döküp ovarsanız lekelerin hızlıca temizlendiğni göreceksiniz. Camlarınızda lekesiz sonuçlar elde etmek için sulandırılmış Vissmate Sıvı Arap Sabunu ile temizledikten sonra iyice durulamanızı öneriyoruz.

ÇAMAŞIRLARINIZ HİÇ BU KADAR TEMİZ OLMAMIŞTI!

  • Çamaşırlarınızda inatçı lekelerde doğrudan veya sulandırılarak kullanabileceğiniz Vissmate Sıvı Arap Sabunu mükemmel temizlik ve beyazlık sağlar. Beyaz çamaşırlardaki zorlu lekelerin üzerine 1 kapak Vissmate Sıvı Arap Sabunu döküp yarım saat beklettikten sonra makineye atarsanız yıkama sonrası tertemiz ve mis gibi beyaz sabun kokan çamaşırlarla karşılaşırsınız.

Doğal ayçicek yağlarından elde edilen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu'nun yüksek oranda doğaya dönüştüğü akredite laboratuarda ispatlanmış, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından 'Doğal' deterjan olarak üretim bildirim kaydı kabul edilmiştir.

Yukarı Çık