KREMLER


Limon Kokulu Krem

Limon kokulu temizliğin en beyaz hali.

Vissmate Krem Temizleyici, Aktif Mikrotanecik Teknolojisi ile geliştirilen etkin temizlik formülü sayesinde imkansız gibi görünen inatçı kirlere anında etki ederek zahmetsizce temizler ve kolayca durulanır.

Tüm yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Krem Temizleyici, özel geliştirilmiş kremsi yapısı ile kullanıldığı yüzeylerde mükemmel beyazlık ve parlak temizlik sağlar. Vissmate Krem Limon Kokulu, eşsiz limon kokusuyla evinize temizliğin ferahlığını taşır.

Zorlu ve inatçı lekeleri derinlemesine temizleyen Vissmate Krem Temizleyici, evinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Kirler gider, parlak beyazlık gelir. 

KULLANIM ALANLARI

  • Evye, musluk, ocak, fırın, mutfak tezgahı, klozet, küvet, duş başlığı, fayanslar, pvc pencere, duvar, plastik masa ve sandalye, tencere, tava, ayakkabı.

Vissmate Krem'in %50’si, içeriğinde homojen bir yapıda bulunan milyonlarca mikromineral taneciklerinden oluşur. Mikro tanecikli mineraller, Vissmate Krem’in üstün formülü sayesinde yüzeyleri çizmeden, en ince çizgilere bile aktif bir şekilde ulaşarak etkin temizler.

Yukarı Çık